Hoşgeldiniz...

Vinpak Hijyen Ürünleri A.Ş.

Hakkımızda,


Winpak endüstriyel temizlik sektöründe profesyonel ıslak hacim ekipmanları üretmek amacı ile kurulmuştur. Ürettiğimiz ürünleri, ülke geneli dağıtım kanallarımızın yanı sıra Rusya, Ortadoğu, Avrupa bölgeleri gibi dünyanın çeşitli ülkelerinde distribütörler kanalı ile satmaktayız. Ürünlerimizi en yüksek kalitede hammadde seçerek planlama, üretim, kontrol ve onay aşamalarından geçirdikten sonra son kullanıcıya sunmaktayız. Bundan dolayı ürünlerimiz pazarda aranan bir marka haline gelmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sorunsuz satış sonrası hizmeti ile çok kısa zamanda hedeflediğimiz noktaya değerli bayi dostlarımızın da katkısıyla ulaşmış bulunmaktayız. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada daha büyük hedeflere güven ve uyum içerisinde, kalite anlayışımız ve ilkelerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Misyonumuz Pazarın ihtiyaç duyduğu yeni ürünler tasarlayıp üreterek pazarın ihtiyacını karşılamak, Kalite politikamızdan ödün vermemek, Teknolojik gelişmeleri takip ederek, sektörde fark yaratmak, Müşteri ilişkilerini sorunsuz yöneterek, uzun yıllar çözüm ortaklığı oluşturmak, Ürettiğimiz ürünlerle ekolojik dengeye katkı sağlamak,

Vizyonumuz Endüstriyel ürünlerde hem iç pazarda, hem de dış pazarda ekonomik, hijyenik ve tasarruflu kullanım sağlayacak yeni inovatif ürünler üretmeyi sürdürüp dünyanın her yerinde çözüm için aranan bir marka haline gelmek.

İletişim